Korporátní grafika

Home (19) > Katalog (19) > Korporátní grafika (4)
NÁVRH A TVORBA LOGOTYPU
Cena: 5 000.00 Kč
Zde uvedená cena za vytvoření loga 5.000 Kč bez DPH je základní a v případě komplikovanějších návrhů může být vyšší.
Množství
GRAFICKÝ MANUÁL VČETNĚ LOGOTYPU
Cena: 10 000.00 Kč
Grafický manuál je manuál dodávaný ke corporate identity, určuje firmě jak má využívat své logo, barvy, písma a veškeré ostatní grafické prvky vytvořené grafickým designérem. Zde uvedená cena za jeho vytvoření 10.000 Kč bez DPH je základní a v případě komplikovanějších manuálů může být vyšší.
Množství
OUTDOOROVÁ GRAFIKA, BEZ VÝROBY
Cena: 10 000.00 Kč
Billboardy, polepy firemní automobilové flotily, nebo reklama na vozidlech hromadné dopravy, stánky na výstavách, to vše Vám navrhneme a produkčně zrealizujeme. Zde uvedená cena služby je pouze orientační.
Množství
VYTVOŘENÍ KORPORÁTNÍHO STYLU
Cena: 50 000.00 Kč
Vytvoření korporátního stylu firmy je nejkomplexnějším produktem korporátní grafiky. Výstupem této služby je kromě grafického manuálu příručka vycházející z marketingové strategie firmy, řešící marketingový mix a filozofii firmy. Zde uvedená cena za jeho vytvoření 50.000 Kč bez DPH je základní a v případě komplikovanějších studií může být vyšší.
Množství
facebook google + youtube twitter  

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím