Sociální sítě

Sociální sítě Facebook, G+, Instagram, nebo YouTube vznikly původně jako místa komunikace mezi jednotlivci, postupem času se z nich ale staly cenné marketingové nástroje. Zejména Facebook disponuje obrovskými databázemi svých uživatelů, včetně jejich podrobných socio-demografických dat. To Facebooku umožňuje organizovat pomocí speciální facebookové administrace přesně cílené a efektivní reklamní kampaně za přijatelnou cenu kdekoliv a kamkoliv na světě.

Naši specialisté mají bohaté zkušenosti s vyhotovením reklamních kampaní a jejich cílením tak, aby výsledkem byly zvýšené prodeje Vašich služeb a zboží.

Potřebujete upozornit na svůj výrobek komunitu mladých lidí mezi 15 - 25 lety v Plzni? Není problém. Můžete si ještě vybrat zájmové zaměření, například na outdoorovou módu. A přesně cílená kampaň může běžet. Po jejím ukončení Vám naši marketéři vypracují její hodnocení. Na internetu je vše perfektně měřitelné, takže na rozdíl od off-linových reklamních nástrojů, jakými jsou tištěná média, bilboardy, nebo rozhlas, u facebookové kampaně není problém zjistit návratnost kampaně.