Video do popisu či k produktu

Video do popisu či k produktu
Video do popisu či k produktu
Kód: 900028

Množství na skladě více než 10

Cena s DPH 1.00 Kč
Cena bez DPH 0.83 KčPopis produktu:

Naše služby zahrnují schopnost vložit YouTube video přímo do dlaždice produktu v katalogu nebo na detailní stránku produktu. Tímto způsobem můžeme zvýšit interaktivitu a atraktivitu vašeho online katalogu, umožňujíc zákazníkům prohlížet si produkty v pohybu a získat lepší představu o jejich vlastnostech a funkcích.

Video můžeme nastavit tak, aby se spustilo okamžitě při načtení stránky, což zajišťuje okamžitou vizuální prezentaci produktu. Dále můžeme implementovat funkcionalitu, kdy se video spustí při najetí myši na dlaždici produktu, což umožní uživatelům plynuleji prozkoumávat nabízené zboží.

Pokud je to požadováno, můžeme nastavit video tak, aby se opakovalo ve smyčce, umožňujíc tak uživatelům podrobně prozkoumávat každý aspekt produktu. Alternativně, můžeme nastavit video tak, aby počkalo na ovládání uživatelem, což umožní zákazníkům přehrávat a pozastavovat prezentaci podle svého vlastního tempa.

Tímto komplexním přístupem k vložení videa do vašeho katalogu nebo detailní stránky produktu, můžeme zajistit, že vaši zákazníci budou mít optimální zážitek z prohlížení nabízených produktů.

0/4 rating1/4 rating2/4 rating3/4 rating4/4 rating 0×