VÝVOJ NOVÉHO ADMINISTRAČNÍHO ROZHRANÍ

Novinky a blogy > VÝVOJ NOVÉHO ADMINISTRAČNÍHO ROZHRANÍ

V minulém kalendářním roce se našim programátorům podařilo pokročit s vývojem nového administračního rozhraní, označovaného jako Administrace II. Nová administrace byla postupně nasazovaná u vybraných klientů, kteří nám aktivně pomáhali s testováním.

Po ukončení testovacího režimu byla v prosinci roku 2018 nastavena Administrace II jako výchozí u webových prezentací a následně také u e-shopů.

Jelikož v Administraci II chybí některé starší nástroje z Administrace I existuje stále možnost přepnout se do Administrace I (jedná se především o historické nástroje, které jsou využívané minimálně a neplánuje se jejich aktualizace).

83.jpg Přepínač administrací


V čem je Administrace II lepší? 

Novinek a vylepšení je mnoho a stále přibývají. Podívejte se na ty nejzajímavější.PŘEHLEDNOST

Nespornou předností nového rozhraní je přehlednost. Cílem bylo docílit kompaktního zobrazení, ve kterém naleznete vše rychle a bez větších obtíží.

84.png Naším cílem bylo vytvořit kompaktní a přehledné zobrazeníZJEDNODUŠENÁ PRÁCE SE ZBOŽÍM

Přehled zboží a detail produktu jsou nyní přehlednější a jasnější.

85.png Přehled zboží - lze vybrat požadované řazení a počet zobrazených produktů na stránce

86.png Detail produktu - vše přehledně a na jedno místěHROMADNÉ ZMĚNY

Chcete udělat hromadnou akce, slevu, nebo rychle upravit nějaký parametr u vícero položek najednou? není problém, hromadné změny Vám pomohou, stačí označit požadované položky a nastavit požadovanou akci! 

88.png Jednoduchým způsobem můžete označit vícero položek najednou

87.png Stačí vybrat změnu, kterou chcete provéstNOVÉ A ZJEDNODUŠENÉ FUNKCE

Mezi nové funkce patří například přidání možnosti filtrování zboží podle vlastností. Některým stávajícím funkcím se dostalo potřebného upgradu, jedná se například o funkci zadávání souvisejícího zboží nebo zadávání dopravy.

89.jpg Přidat související zboží je nyní opravdu jednoduché

90.png Nastavení dopravy - vyberte si z většiny běžných doprav a dopravců nebo si přidejte vlastníSEO

V nové administraci jsme se zaměřili také na SEO. Nyní máte možnost přidávat SEO klíčová slova a popisky jednotlivým složkám a produktům. Nová je také funkce ručního zařazování zboží do kategorií srovnávačů.

91.png SEO nastavení složky

92.png SEO nastavení produktuVývoj Administrace II stále pokračuje a Vy se tak můžete těšit na spoustu nových funkcí a vylepšení.